Navigation
DeutschLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Stażysta / Praktykant

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o. / Zywiec / Poland / Sprzedaż i Marketing

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Działu Sprzedaży w bieżących zadaniach
  • weryfikacja danych handlowych
  • przygotowanie dokumentacji
  • opracowywanie raportów i zestawień
  • kontakt z działami wewnętrznymi
  • kontakt z Klientem zewnętrznym

Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego - poziom min. średniozaawansowany
  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w grupie

  • płatny staż na podstawie umowy o pracę; po zakończeniu stażu możliwość kontynuacji zatrudnienia
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

Legally mandatory note: In line with the minimum salary stipulated in the collective agreement, the actual salary for this position is based on professional qualifications and experience.

Osoba kontaktowa
Malgorzata Knapik, Human Resources

ALPLA NDM sp. z o.o.
ul. Przemyslowa 2, 05-100 Nowy Dwor Mazowiecki, Polska
T +48 227134921, www.alpla.com

Wskazówki apply