Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Motostivuitorist

Timisoara / Logistics

Your responsibilities

  • Se asigura ca toate produsele sunt transferate din zona de productie in depozit iar materia prima este transportata din depozit la utilajele de productie
  • Se asigura ca toate materialele de ambalare sunt disponibile in zona statiilor de ambalare
  • Efectueaza inspectia finala a paletilor de produse finite inainte de a fi transferate in depozit

Your competencies and qualifications

  • Finalizarea studiilor de scoala
  • Permis de utilizare motostivuitor
  • Experienta de lucru in industrie ca si motostivuitorist
  • Aptitudini de rezolvare a problemelor, flexibilitate si rezistenta la stress

We offer

  • Training individual si suport profesional
  • O gama larga de responsabilitati, proiecte si provocari
  • Un mediu de lucru international intr-o companie 100% de familie cu o mare responsabilitate directa
  • Pachet salarial atractiv in functie de experienta
  • Transport asigurat in baza unui traseu stabilit pe raza orasului Timisoara

Contact person
Christian Reiter, Human Resources

ALPLA Werke Alwin Lehner GmbH & Co KG
Leopold Lehner Str. 36, 2751 Steinabrückl, Austria
T +43 2622 43118 0, www.alpla.com

Directions apply