Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Specjalista ds. Zakupów

PRT Radomsko Sp. z o.o. / Radomsko / Poland / Logistyka

Twój zakres obowiązków

  • zakup butelek PET w Polsce i zagranicą (obsługa obecnych i potencjalnych dostawców)
  • odpowiedzialność za dokumentację (faktury, umowy, potwierdzenia dostaw)
  • organizacja dostaw (od dostawcy do fabryki i z fabryki do klientów)
  • wprowadzanie dostaw, dostawców oraz awizacji do odpowiednich programów
  • sprzedaż produktów, wyszukiwanie klientów, negocjacje z potencjalnymi klientami

Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • czynne prawo jazdy kat. B min. od 2 lat
  • doświadczenie w obszarze zakupów (znajomość branży gospodarki odpadami będzie dodatkowym atutem)
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz wysokorozwinięte zdolności interpersonalne
  • dyspozycyjność do częstych podróży służbowych (ok. 50% czasu pracy)
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny, znajomość języka niemieckiego lub czeskiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do budowy i rozwoju biznesu od podstaw, efektywna organizacja czasu pracy, samodyscyplina

Oferujemy

  • ciekawą pracę pełną wyzwań
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • motywujący system premiowania
  • gruntowne wdrożenie oraz niezbędne szkolenia

Osoba kontaktowa
Marta Midak, Human Resources

ALPLA NDM Sp.z.o.o
ul. Przemyslowa 2, 05-100 Nowy Dwor Mazowiecki, Polska
T +48 22 713 49 21, www.alpla.com

Wskazówki apply