Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Pracownik Administracyjny w Dziale Kontroli Jakości

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o. / Ostrow Mazowiecka / Poland / Zarządzanie jakością

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie działań Kierownika Kontroli Jakości
  • generowanie i wysyłanie certyfikatów dotyczących produktów
  • nadzór na dokumentacją w dziale Kontroli Jakości
  • generowanie, konsolidowanie sprawozdań związanych z działalnością lokalnego Działu Kontroli Jakości

Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym
  • umiejętności analityczne
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • umiejętność pracy w zespole i zorientowanie na usługi
  • wykształcenie techniczne mile widziane
  • doświadczenie w pracy w dziale Kontroli Jakości mile widziane

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej grupy

Osoba kontaktowa
Marta Midak, Human Resources

ALPLA NDM Sp.z.o.o
ul. Przemyslowa 2, 05-100 Nowy Dwor Mazowiecki, Polska
T +48 22 713 49 21, www.alpla.com

Wskazówki apply