Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Mechatronikai technikus

ALPLA Werke Alwin Lehner GmbH & Co KG / Wien / Austria / Maintainance

Fő feladatok

  • Gépek javítása, karbantartása, specifikációk módosítása (fúvógépek, fúvószerszámgépek, perifériák) és általános karbantartás
  • Hibakeresés, analizálás, hibaelhárítás és dokumentálás
  • Pótalkatrészek rendelése
  • Javító intézkedések meghozatala
  • Folyamatoptimalizálás
  • Projektekben való közreműködés

Elvárások

  • Mechatronikai és/vagy elektromechanikai rendszertechnikusi végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezérléstechnikai, hidraulikai és pneumatikai ismeretek, előny a programozási tapasztalat
  • Hajlandóság a túlórák vállalására
  • Lelkesedés, csapatszellem és önálló munkavégzés
  • Alapfokú MS Office ismeretek
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • Támogatjuk a zökkenőmentes beilleszkedést egyéni képzésen keresztül és szakmai iránymutatást nyújtunk egy motivált csapatban
  • Nagyon modern munkakörnyezetet kínálunk egy bővülő vállalatnál
  • Támogatjuk az egyéni teljesítményt juttatással és további szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk

A fizetés évi bruttó 27.590 EUR. A tényleges javadalmazás összhangban van a munkaerőpiaccal, az Ön tapasztalataival és képzettségeivel.

Equality Act: Due to our legal obligation we have determined the minimum annual salary for this position to be 27.590,- € gross. The actual payment will be based on the labour market and your work experience and qualifications.

Kapcsolattartó
Maria Feraru, Human Resources

ALPLA Werke Alwin Lehner GmbH & Co KG
Leopold Lehner Str. 36, 2751 Steinabrückl, Austria
T +43 (2622) 43118 58, www.alpla.com