Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Specjalista ds. zaopatrzenia i gospodarki materiałowej

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o. / Zywiec / Poland / Logistyka

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa w zakresie działań związanych z zaopatrzeniem i magazynowaniem materiałów do produkcji zgodnie z procedurami Alpla
  • Analiza kosztów magazynowych, zapewnienie optymalnych zasobów w zależności od wielkości produkcji i sprzedaży
  • Współpraca z działami planowania oraz magazynu celem optymalizacji stanów magazynowych
  • Współpraca z działem zakupów w celu zabezpieczenia potrzeb w zakresie: ilości środków transportu, zewnętrznej powierzchni magazynowej, ilości wynajętych wózków widłowych i palet pod bieżące i przyszłe zamówienia z uwzględnieniem optymalizacji kosztów
  • Udział w organizowaniu i przeprowadzaniu przetargów logistycznych
  • Nadzór nad rozwojem narzędzi IT w obszarze zaopatrzenia

Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • Min 2-3 lata doświadczenia w branży FMCG w następujących obszarach: Zaopatrzenie, Systemy Logistyczne, Planowanie Zaopatrzenia, Produkcja
  • Wykształcenie wyższe kierunki: logistyka, ekonomia lub zarządzanie
  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu negocjacji handlowych - mile widziane
  • Język angielski komunikatywny w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Znajomość systemów ERP

Oferujemy

  • Pracę u jednego z liderów w swojej branży
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

Osoba kontaktowa
Marta Midak, Human Resources

ALPLA NDM Sp.z.o.o
ul. Przemyslowa 2, 05-100 Nowy Dwor Mazowiecki, Polska
T +48 22 713 49 21, www.alpla.com

Wskazówki apply