PET Recycling Team GmbH

Wöllersdorf / Austria / Production & Manufacturing / Full time

MŰSZAKVEZETŐ /Schichtleiter m/f

What you will enjoy doing

  • Munkafolyamatok megszervezése, munkavállalók műszakokba való beosztása
  • A szükséges biztonsági előírások figyelemmel kísérése és betartása, valamint szükség esetén beavatkozás
  • Együttműködés a Minőségbiztosítási osztállyal
  • Felelősséget vállal a tisztaság és a rend fenntartásáért a termelésben
  • A gyártóberendezések ellenőrzése
  • Gépkezelők helyettesítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

What makes you great

  • Többéves szakmai tapasztalat gyártói területen,illetve vezetői tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Együttműködőkészség, rugalmasság, pontos munkavégzés, felelősségvállalás
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Tragoncavezetői engedély

What you can expect working with us

  • Egyéni képzések, fejlesztések
  • Modern munkakörnyezet egyéni felelősségvállalással
  • Teljesítményalapú bérezés egy modern, ígéretes vállalatnál

A fizetés a szakmai tapaszalat és a képesítések alapján kerül meghatározásra.

Contact

mrs Nicole Giedelmann, Human Resources

Madersperger Str. 6

2752 Wöllersdorf

+43 26224333320

Directions