Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Kierownik Techniczny

ALPLA NDM Sp.z.o.o / Nowy Dwor Mazowiecki / Poland / Maintainance

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i około produkcyjnych Spółki
  • Odpowiedzialność za kontrole i przeglądy stanu technicznego mienia Spółki
  • Nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Opracowywanie ofert i prowadzenie zakupu części maszyn i urządzeń
  • Organizacja pracy i nadzór nad działem technicznym – utrzymanie ruchu
  • Zarządzanie 20 osobowym zespołem
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej części zamiennych
  • Współpraca z klientem zewnętrznym (UDT, Zakład Energetyczny, firmy serwisujące) i wewnętrznym
  • Prowadzenie spraw dotyczących serwisu maszyn i urządzeń znajdujących się w obiekcie
  • Obsługa kompresorów i agregatów chłodniczych

Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, robotyka, automatyka, elektrotechnika, mechatronika)
  • Min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zorientowanie na szczegóły, rzetelność, dokładność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność czytania i analizy rysunku technicznego (schematy elektryczne, schematy pneumatyczne) oraz dokumentacji technicznej
  • Umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i awarii

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Ubezpieczenia na życie i ubezpieczenie medyczne
  • Multisport

Osoba kontaktowa
Marta Midak, Human Resources

ALPLA NDM Sp.z.o.o
ul. Przemyslowa 2, 05-100 Nowy Dwor Mazowiecki, Polska
T +48 22 713 49 21, www.alpla.com

Wskazówki apply