Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Księgowa

ALPLA NDM sp. z o.o. / Nowy Dwor Mazowiecki / Poland / Finanse & Controlling

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • terminowe i prawidłowe prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalnym i rachunkowym
  • dekretowanie i wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • przygotowywanie przelewów zagranicznych
  • uzgadnianie i rozliczanie podatku VAT
  • uzgadnianie sald rozrachunków

Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość problematyki podatkowej związanej z transakcjami wewnątrzwspólnotowymi i poza Unią
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • bardzo dobra znajomość problematyki związanej z podatkiem CIT i VAT
  • umiejętność dokonywania rozliczeń w walucie obcej
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, atutem będzie doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym
  • znajomość systemu finansowo-księgowego klasy ERP, znajomość programu CDN XL będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętności organizacyjne, dokładność, obowiązkowość i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • elastyczność, przedsiębiorczość i samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • umowę na czas zastępstwa
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet ubezpieczeń medycznych i na życie

Osoba kontaktowa
Marta Midak, Human Resources

ALPLA NDM sp. z o.o.
ul. Przemyslowa 2, 05-100 Nowy Dwor Mazowiecki, Polska
T +48 22 713 49 21, www.alpla.com

Wskazówki apply