Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Elektronik

ALPLA NDM sp. z o.o. / Nowy Dwor Mazowiecki / Poland / Maintainance

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad maszynami i urządzeniami peryferyjnymi na terenie zakładu produkcyjnego,
  • diagnozowanie i usuwanie usterek urządzeń,
  • przeprowadzanie przeglądów maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji napraw maszyn oraz urządzeń peryferyjnych.

Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe - elektronika, elektrotechnika lub pokrewne,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej / elektrycznej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu elektroniki, elektryki, pneumatyki i automatyki,
  • znajomość układów PLC w stopniu umożliwiającym diagnozowanie urządzeń,
  • uprawnienia SEP E do 1 kV,
  • znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Osoba kontaktowa
Malgorzata Knapik, Human Resources

ALPLA NDM sp. z o.o.
ul. Przemyslowa 2, 05-100 Nowy Dwor Mazowiecki, Polska
T +48 227134921, www.alpla.com

Wskazówki apply