Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Operator Maszyn

ALPLA NDM sp. z o.o. / Nowy Dwor Mazowiecki / Poland / Produkcja

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń pomocniczych,
  • kontrola jakości wytworzonego produktu,
  • konserwacja maszyn i urządzeń,
  • pomoc w okresowych przeglądach maszyn.

Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (elektryk/ mechanik/ mechatronik/ elektronik),
  • wiedza z zakresu mechaniki,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy; osobom bez doświadczenia gwarantujemy pełne przeszkolenie.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • transport pracowniczy na wybranych trasach,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport),
  • wdrożenie pod opieką doświadczonego operatora.

Osoba kontaktowa
Malgorzata Knapik, Human Resources

ALPLA NDM sp. z o.o.
ul. Przemyslowa 2, 05-100 Nowy Dwor Mazowiecki, Polska
T +48 227134921, www.alpla.com

Wskazówki apply