Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Termelési részlegvezető

ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft. / Tatabánya / Hungary / Production

Fő feladatok

  • Új beruházáshoz kapcsolódó szervezési feladatok koordinálása műszaki oldalról
  • Új termék bevezetési projektben való aktív részvétel az előkészítés fázisától, a próbagyártás koordinálása termelési oldalról
  • A terület termelési feladatainak irányítása, felügyelete
  • A terület dolgozói munkájának közvetett szakmai irányítása
  • Gépek, szerszámok és eszközök állapotának folyamatos ellenőrzése
  • Termelésirányítási és termelés kontrolling rendszerek kezelése
  • Termelési folyamatok és költségek optimalizálása
  • Társosztályokkal való szoros kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépész, mechatronika, elektronika, műanyagipari, stb.) végzettség
  • Műanyag feldolgozás területén szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Műanyag fröccsöntő gépek ismerete
  • Termelési mutatószámok ismerete
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Vezetői kompetenciák
  • Külföldi betanulás/kiküldetések vállalása
  • Folyékony kommunikáció írásban és szóban angol nyelven, a német nyelv ismerete előny

We offer

  • Nemzetközi munkakörnyezetet egy 100%-ban családi tulajdonú vállalatnál
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzést
  • Kihívásokkal teli, változatos munkafeladatokat
  • Szakmai támogatást, továbbképzéseket
  • Versenyképes jövedelmet, teljesítményalapú prémium juttatást

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk, fizetési igény megjelölésével!

Kapcsolattartó
Henrietta Sarai, Human Resources

ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft.
Búzavirág utca 8., 2800 Tatabánya, Hungary
T +36 (34) 513 293, www.alpla.com

Directions apply