Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Specjalista ds. Personalnych

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o. / Radomsko / Poland / Personel

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • diagnozowanie i realizowanie potrzeb szkoleniowych,
  • opracowywanie procedur personalnych,
  • uczestnictwo w projektach HR,
  • wsparcie Kierowników w tematach personalnych,
  • wsparcie w bieżących pracach administracyjnych działu.

Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
  • dobra znajomość obsługi komputera – MS Word, MS Excel,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • kreatywność, zaradność,
  • optymizm i pozytywne nastawienie,
  • dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoba kontaktowa
Malgorzata Knapik, Human Resources

ALPLA NDM sp. z o.o.
ul. Przemyslowa 2, 05-100 Nowy Dwor Mazowiecki, Polska
T +48 227134921, www.alpla.com

Wskazówki apply