Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Pénzügyi asszisztens

ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft. / Tatabánya / Hungary / Finance & Controlling

Fő feladatok

  • Bejövő számlák formai ellenőrzése, szükséges mellékletek beszerzése, csatolása
  • Számlák igazoltatásra kiadása, visszavétele
  • Forint és valutapénztár vezetése
  • Kiadott előlegek és elszámolások nyilvántartása
  • Banki átutalások előkészítése, rögzítése a banki terminálon
  • Szerződés nyilvántartás kezelése
  • Vevői bónuszok kalkulálása, adatszolgáltatás a havi záráshoz
  • Szállítói bónuszok kalkulálása, adatszolgáltatás a havi záráshoz
  • Heti cashflow készítése
  • Számla reklamációk kezelése
  • Számlázás

Elvárások

  • Minimum középfokú (pénzügyi/vállalkozási/számviteli irány) végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (előny!)
  • Erős Excel és MS Word ismeret
  • Társalgási angol nyelvtudás (külföldi számlák érkeztetése, reklamációk esetén fontos a nyelvismeret)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság, nyitottság az új dolgokra
  • Terhelhetőség és jó stressztűrő készség

We offer

  • Nemzetközi munkakörnyezetet egy 100%-ban családi tulajdonú vállalatnál
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzést
  • Kihívásokkal teli, változatos munkafeladatokat
  • Szakmai támogatást, továbbképzéseket

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk, fizetési igény megjelölésével!

Kapcsolattartó
Henrietta Sarai, Human Resources

ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft.
Búzavirág utca 8., 2800 Tatabánya, Hungary
T +36 (34) 513 293, www.alpla.com

Directions apply