Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Mechanikus karbantartó

ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft. / Tatabánya / Hungary / Maintainance

Fő feladatok

  • A termelésben lévő gépek műszaki állapotának felügyelete, karbantartása
  • Tervezett karbantartások végrehajtása
  • Aktív közreműködés nem tervezett meghibásodások elhárításában
  • Folyamatosan ellenőrzi a gépek és berendezések állapotát
  • Karbantartási dokumentumok naprakészen tartása

Elvárások

  • Műszaki/gépész végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves gyártási tapasztalat
  • Pneumatikai és hidraulikai ismeret előnyt jelent
  • Netstal, Husky gépek ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Többműszakos munkarend és készenlétek vállalása
  • Önállóság és precíz munkavégzés

We offer

  • Nemzetközi munkakörnyezetet egy 100%-ban családi tulajdonú vállalatnál
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzést
  • Kihívásokkal teli, változatos munkafeladatokat
  • Szakmai támogatást, továbbképzéseket

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk, fizetési igény megjelölésével!

Kapcsolattartó
Henrietta Sarai, Human Resources

ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft.
Búzavirág utca 8., 2800 Tatabánya, Hungary
T +36 (34) 513 293, www.alpla.com

Directions apply