Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Villamos karbantartó

ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft. / Tatabánya / Hungary / Maintenance

Fő feladatok

  • Tervezett és preventív karbantartások végrehajtása
  • Nem tervezett meghibásodások elhárítása
  • Napi önálló inspekció termelő gépeken, potenciális hibák kiszűrése és elhárítása
  • Folyamatos állapot ellenőrzés
  • Épület ellenőrzése, meghibásodások jelentése, szükség szerinti elhárítás
  • Épületgépészeti berendezések (hűtés, fűtés, gázkazán, kompresszorok, silók, kapuk, dokkolók) állagának fenntartása, a hatáskörének megfelelő javítások elvégzése
  • Munkaköréhez kapcsolódó karbantartási dokumentumok vezetése
  • ToDo és Red Tag (Piros Címke) naprakész vezetése
  • Napi, heti, havi, éves karbantartási nyomtatványok vezetése
  • CIP-5S programban foglaltak elsajátítása a hatékonyság növelése végett

Elvárások

  • Villamos végzettség (villanyszerelő vagy technikus)
  • Villamos rajz illetve gépelemek rajzainak olvasása/értelmezése
  • Vezérlésekben (Lenze Danfoss, Fanuc, Siemens) való jártasság
  • Karbantartás területén szerzett 2-3 éves gyakorlat gyári környezetben
  • Önálló, precíz és kreatív munkavégzés
  • 5+2-es munkarend és készenlétek vállalása

Fényképes önéletrajzokat várjuk fizetési igény megjelölésével!

  • Családias környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó
Henrietta Sarai, Human Resources

ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft.
Búzavirág utca 8., 2800 Tatabánya, Hungary
T +36 (34) 512 572, www.alpla.com

Directions apply