Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Vevői kapcsolattartó

ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft. / Tatabánya / Hungary / Sales & Marketing

Fő feladatok

  • Vevői rendelések fogadása, rögzítése és visszaigazolása
  • Szállítások egyeztetése a logisztikai osztállyal
  • Számlázások előkészítése
  • Várható vevői igények bekérése és egyeztetése a termelési tervvel
  • A vevőállomány kintlévőségének (nyitott + lejárt tételek) folyamatos nyomon követése a könyveléstől hetente kapott lista alapján
  • Fizetési kalkulációk elkészítése előrefizetések esetén
  • Beérkező vevőreklamációk fogadása és továbbítása a minőségügy részére
  • Jóváírások kezelése
  • Árak, fuvarköltségek, fizetési határidők, címek folyamatos aktualizálása az értékesítés és a logisztika adatszolgáltatása alapján
  • Környezetvédelmi termékdíj értékesítés oldaláról történő kezelése
  • Az értékesítés támogatásához szükséges reklámanyagok megrendelése, vevőminták postázása
  • Értékesítési vezető munkájának támogatása
  • Prezentációk készítése

Elvárások

  • Középfokú kereskedelmi vagy közgazdasági végzettség (előny: főiskolai végzettség)
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-5 éves tapasztalat (előny: gyártó cégnél szerzett tapasztalat)
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban, írásban egyaránt)
  • Erős Excel és MS Word ismeret
  • ERP ismeret
  • Precizitás, pontosság és alaposság
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Proaktív szemléletmód
  • Extrovertált, ügyfélközpontú személyiség

  • Nemzetközi munkakörnyezetet egy 100%-ban családi tulajdonú vállalatnál
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzést
  • Kihívásokkal teli, változatos munkafeladatokat
  • Szakmai támogatást, továbbképzéseket

Kapcsolattartó
Henrietta Sarai, Human Resources

ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft.
Búzavirág utca 8., 2800 Tatabánya, Hungary
T +36 (34) 512 572, www.alpla.com

Directions apply