PET Recycling Team GmbH

Wöllersdorf / Ausztria / Gyártás / Teljes munkaidõ

GÉPBEÁLLÍTÓ / Maschinenbediener m/f

Azok a feladatok, amiket örömmel végez

  • A termelés biztosítása gépek betöltésével és üzemeltetésével
  • Karbantartási feladatok elvégzése
  • A szükséges előírások, valamint a termékek időben történő és megfelelő mennyiségű előállításának biztosítása
  • A hatékony csapatmunka, valamint a műszak változásaival kapcsolatos átfogó és sikeres információcsere biztosítása
  • Aktív részvétel a megelőző és korrekciós intézkedésekben a termelési területen
  • Felelősséget vállal a rendért és a tisztaságért a kijelölt területen

A hozott tapasztalatok

  • Német nyelvtudás (szóban és írásban), magas minőségű és biztos munkavégzés
  • Többéves munkatapasztalat gyártó üzemben
  • Műszaki végzettség
  • Csapatmunka és együttműködő készség, rugalmasság, valamint pontos munka és felelősségvállalás
  • Többműszakos munkarend vállalása, villás targonca engedély

Mire számíthat nálunk

  • Egyéni betanítás, vezetés és támogatás
  • Modern munkakörnyezet, magas személyi felelősségvállalással
  • Teljesítményalapú bérezés egy modern és ígéretes vállalatnál

A fizetés a szakmai tapaszalat és a képesítések alapján kerül meghatározásra.

Kapcsolat

mrs Nicole Giedelmann, Human Resources

Madersperger Str. 6

2752 Wöllersdorf

+43 26224333320

Megközelítés