Navigation
EnglishLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Kontroller/Controller

ALPLA Müanyag Csomagoloipari Kft / Tatabanya / Hungary / Finance & Controlling

Fő feladatok

  • Belső sales, gyártás kontrolling és riport rendszer fejlesztésében való aktív közreműködés
  • Aktív részvétel a sales budget és forecast folyamatok koordinálásában és a tervek elkészítésében
  • Stratégiai tervezés és elemzési koncepciók készítése
  • Szoros együttműködés az értékesítési területekkel
  • Pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • Riportok, kimutatások terv/tény elemzések készítése
  • Havi zárásokban való részvétel

Elvárások

  • Egyetemi v. főiskolai gazdasági végzettség (pénzügyi v. kontrolling szakirány)
  • 2-3 éves gyártó környezetben szerzett kontrolling tapasztalat
  • Kommunikációs angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt), előny a német nyelv ismerete
  • Magas szintű office ismeret (főként Excel)
  • Kiváló problémamegoldó készség, rugalmas és terhelhető személyiség
  • Analitikus és kreatív gondolkodásmód

We offer

  • Nemzetközi munkakörnyezetet egy 100%-ban családi tulajdonú vállalatnál
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kihívásokkal teli, változatos munkafeladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fő –vagy mellékállásban is végezhető állás
  • Számlaképesek jelentkezését is várjuk!

Kapcsolattartó
Henrietta Sarai, Human Resources

ALPLA Müanyag Csomagoloipari Kft
Buzavirág u. 8, 2800 Tatabanya, Hungary
T +36 (34) 513 293, www.alpla.com

Directions apply