Navigation
PolskiLanguage Switcher

ALPLA Jobs

Kierownik Laboratorium/Pełnomocnik ds. ISO

PRT Radomsko Sp. z o.o. / Radomsko / Poland / Zarządzanie jakością

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór i optymalizacja procesów w obrębie laboratorium skierowane na wzrost wydajności
  • Sporządzanie protokołów laboratoryjnych i codziennych analiz oraz sprawozdań dla poszczególnych transportów
  • Opracowywanie wskaźników w zakresie standardów jakościowych / laboratorium
  • Kontrola jakości w obrębie produkcji, na wejściu i wyjściu towarów
  • Rozpatrywanie reklamacji od dostawców i klientów
  • Wdrażanie dokumentów ISO, przeprowadzanie audytów wewnętrznych do certyfikacji ISO, prowadzenie szkoleń

Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub podobne
  • Doświadczenie w zakresie kontroli jakości
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS-Office)
  • Przeszkolenie i doświadczenie w zakresie ISO miło widziane
  • Wysoka kultura osobista i nastawienie na kontaktem z klientami
  • Umiejętność pracy w zespole i zdolność współpracy, ukierunkowanie na znajdowanie rozwiązań
  • Samodzielna i dokładna praca, poczucie odpowiedzialności

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań i ciekawych projektów
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoba kontaktowa
Marta Midak, Human Resources

ALPLA NDM Sp.z.o.o
ul. Przemyslowa 2, 05-100 Nowy Dwor Mazowiecki, Polska
T +48 22 713 49 21, www.alpla.com

Wskazówki apply