ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Nowy Dwor Mazowiecki / Mazowieckie / Πολωνία / Συντήρηση / Πλήρες ωράριο

Technik Form

Zakres obowiązków

  • nadzór techniczny nad formami do produkcji,
  • utrzymywanie form w pełnej sprawności produkcyjnej,
  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii form,
  • wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów, napraw i modyfikacji form,
  • weryfikacja i aktualizacja dokumentacji technicznej form i narzędzi,
  • prowadzenie dokumentacji napraw, przeglądów oraz części
  • udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych i produktów,
  • konserwacja i utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i narzędzi na warsztacie form,

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie techniczne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, karta Multisport, karty przedpłacone dla dzieci na święta, nagrody jubileuszowe, spotkania firmowe, kawa/herbata),
  • program poleceń pracowniczych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Επικοινωνία

ms Magdalena Dyka, Human Resources

ul. Przemyslowa 2

05-100 Nowy Dwor Mazowiecki

Directions