PRT Radomsko Sp. z o.o.

Radomsko / Łódzkie / Polsko / Zásobování / Práce na plný úvazek

Asystent ds zakupów i logistyki

Zakres obowiązków

  • Wprowadzanie zamówień zakupowych, sprzedażowych i transportowych do systemu ERP
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na transport dostaw materiałów do produkcji i codzienny nadzór nad realizacją tych dostaw
  • Wprowadzanie i przesyłanie niezbędnych danych ze zrealizowanych zleceń transportowych i zakupowych dla celów rozliczeń wewnętrznych
  • Przygotowywanie i wysyłanie zestawień okresowych
  • Przygotowanie raportów dot. działań Działu Zakupów i Logistyki
  • Udział w analizach jakościowych materiałów do produkcji
  • Zastępstwo za innych pracowników działu

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Znajomość obsługi programów MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i z wieloma zadaniami równocześnie
  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku Dynamics365 (innym programie klasy ERP) lub w przetwarzaniu dużej ilości danych

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie i umowę o pracę od początku zatrudnienia
  • Stabilną pracę w dużej międzynarodowej firmie, stale rozszerzającej swoją działalność w Polsce
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym i bogaty pakiet socjalny (m.in. Fundusz Socjalny, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenie medyczne i inne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy ALPLA

Kontakt

Sylwester Biela, Human Resources

ul. Geodetów 8

97-500 Radomsko

Directions