ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Ostrow Mazowiecka / Masovian / Polsko / Další / Práce na plný úvazek

Specjalista(ka) ds.doskonalenia operacyjnego (Continuous Improvement Specialist)

Zakres obowiązków

  • Optymalizacja i ciągłe doskonalenie wszystkich procesów operacyjnych zgodnie ze standardami ALPLA.
  • Odpowiedzialność za realizację projektu NEXT na poziomie lokalnym
  • Realizacja projektów usprawniających i warsztatów KAIZEN oraz projektów OPEX / Przeglądu dojrzałości / Diagnostyki Zakładu
  • Wdrażanie dobrych praktyk, 5s
  • Wsparcie w zakresie procesów kontrolingu oraz analiza wskaźników operacyjnych
  • Wsparcie lokalnych procesów w zakresie wdrażanie nowych narzędzi, standardów oraz projektów usprawniających
  • Wsparcie podczas procesu budżetowania, planowania KPI, zdolności produkcyjnych, planowania zasobów i planowania inwestycji
  • Szkolenie pracowników z zakresu OPEX/NEXT na poziomie lokalnym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane inżynierskie, jak zarządzanie i inżynieria produkcją lub pokrewne)
  • dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing m.in (5S, Kaizen, Kanban, TPM, VSM ect.)
  • nastawienie na realizację celów
  • silna orientacja na pracę w zespole
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • znajomość podstaw zarządzania projektami
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe, karty podarunkowe dla dzieci pracowników),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

Kontakt

ms Monika Korduszewska, Human Resources

ul. Lubiejewska 63

07-300 Ostrow Mazowiecka

+48 506 692 071

Directions