ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Nowy Dwor Mazowiecki / Pologne / Qualité / Temps plein

Młodszy Specjalista ds. Jakości

Zakres obowiązków

  • kontrola jakości wyrobów gotowych zgodnie z planem kontroli oraz specyfikacją
  • odbiory jakościowe wyrobów gotowych po przebudowie maszyn, uruchomieniu oraz zmianie koloru jak również sporządzanie protokołów odbioru
  • prowadzenie badań i kontroli wyrobów w przypadkach odwzorowań, oraz innych – na polecenie kierownictwa działu KJ
  • składanie reklamacji jakościowych wyrobów gotowych w przypadku stwierdzenia niezgodność
  • prowadzenie rejestru zablokowań wewnętrznych
  • prowadzenie kontroli statystycznej wyrobów gotowych zgodnie z wymaganiami klientów.
  • kontrola jakości pakowania / palet
  • wykonywanie wymaganych instrukcjami kalibracji urządzeń pomiarowych
  • nadzór nad sortowaniem i przepakowywaniem zakwestionowanych wyrobów

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość zagadnień i procesów jakościowych w firmie produkcyjnej
  • mile widziane doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • odpowiedzialność oraz dokładność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego,
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Contact

mr Igor Sikorski, Human Resources

ul. Przemyslowa 2

05-100 Nowy Dwor Mazowiecki

+48 227 134 943

Coordonnées