PRT Radomsko Sp. z o.o.

Radomsko / Łódzkie / Pologne / Production & fabrication / Temps plein

Operator

Zakres obowiązków

  • wykonywanie wyznaczonych zadań produkcyjnych
  • obsługa urządzeń produkcyjnych (linia mycia i sortu lub linia ekstruzji)
  • dbanie o powierzone maszyny/urządzenia, w tym prowadzenie prac konserwacyjnych urządzeń zgodnie z planem i usuwanie drobnych usterek
  • przestrzeganie obowiązujących instrukcji produkcyjnych i wewnątrzzakładowych

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane w kierunku przetwórca tworzyw sztucznych
  • gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym (tzw. „czterobrygadówka”)
  • sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym oraz posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych

Oferujemy

  • bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie i umowę o pracę od początku zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie i regularne podwyżki
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. Fundusz Socjalny, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenie medyczne i inne)
  • szkolenia zawodowe pozwalające na nabycie m.in. różnych uprawnień do obsługi maszyn
  • dobrą atmosferę pracy

Contact

mr Sylwester Biela, Human Resources

ul. Geodetów 8

97-500 Radomsko

Coordonnées