ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft.

Tatabánya / Magyarország / Gyártás / Teljes munkaidõ

Kézi anyagmozgató

Azok a feladatok, amiket örömmel végez

  • Anyagellátás biztosítása
  • Az anyagmozgató biztosítja, hogy az összes szükséges csomagolóanyag elérhető legyen a csomagoló állomásokon
  • Érti a csomagolási előírást és ismeri a különböző csomagolóanyagok használatát
  • A csomagolás minőségellenőrzése
  • A csomagolók támogatása
  • Biztosítsa a hatékony anyagfelhasználást
  • Minimalizálja a hulladékot
  • Színváltáskor kövesse a helyes eljárást
  • Gondoskodjon arról, hogy a már nem használt anyagok visszakerüljenek a megfelelő területre

A hozott tapasztalatok

  • 8 általános iskolai végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett 3 éves gyakorlat
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Önállóság és precíz munkavégzés

Mire számíthat nálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezetet egy 100%-ban családi tulajdonú vállalatnál
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzést
  • Kihívásokkal teli, változatos munkafeladatokat
  • Szakmai támogatást, továbbképzéseket

Kapcsolat

mrs Andrea Petri, Human Resources

Búzavirág utca 8.

2800 Tatabánya

+36 34 512 572

Megközelítés