ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft.

Tatabánya / Komárom-Esztergom / Magyarország / Logisztika / Teljes munkaidõ

Supply Chain Process Engineer

A FELADATOK AMIK RÁD VÁRNAK

  • Új technológiák önálló megismerése a jelenlegi rendszer fejlesztéseinek alkalmazásához és betanításához
  • Együttműködés három magyarországi Alpla üzem különböző részlegeinek munkatársaival
  • Rendszeres dolgozói oktatások, képzések koordinálása és lebonyolítása az ERP rendszer frissítéseivel és fejlesztéseivel kapcsolatban
  • Az ERP rendszer környezeten belüli változások kezelése, ellenőrzése és értékelése a stabil és folyamatos működés biztosítása érdekében
  • Folyamatfejlesztések önálló megvalósítása a logisztika, tervezés, anyaggazdálkodás és a törzsadatok területén
  • Új ellátási lánc folyamatok és ERP rendszerek bevezetése, valamint első szintű támogatás nyújtása a helyi végfelhasználóknak

A TAPASZTALAT AMIVEL NÁLUNK, A CSAPATBAN SIKERES LEHETSZ

  • ERP - és ellátási lánc rendszerek ismerete, alap ellátási lánc kezelési ismeretek
  • Erős kommunikációs és szociális készségek
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság
  • Felsőfokú angol nyelvtudás és folyékony magyar nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt!)
  • IT-affinitás

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK

  • Érdekes és változatos operatív feladatok
  • Gyors döntéshozatali folyamatok
  • Képzési lehetőségek

Kapcsolat

Alpla Werke Alwin Lehner GmbH & Co KG

ms Roxana Sabou-Dan, Human Resources

Leopold Lehner Str. 36

2751 Steinabrückl

+43 262 243118100

Megközelítés