ALPLA spol. s.r.o.

Bystrice / Tsjechië / Logistik / Vollzeit

Skladník VZV | zajímavé benefity | lokalita Bystřice

What you will enjoy doing

BUĎTE I VY SOUČÁSTÍ RODINY ALPLA!

Co budete dělat?

  • obsluha VZV (manipulace s granulovanou surovinou na paletách)
  • systémový a fyzický příjem a výdej zboží pomocí skenování
  • přesouvání zboží z výroby a naskladněni do lokací nebo příprava materiálu pro výrobu
  • podílení se na inventurách

What makes you great

  • zdravotní způsobilost
  • zkušenost s obsluhou velkého VZV
  • chuť pracovat
  • spolehlivost a bezúhonnost

What you can expect working with us

  • stabilní práci u prestižní mezinárodní rodinné firmy
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů – 13 mzda, 5 týdnů dovolené, měsíční výkonnostní odměny, stravenky, příspěvek na dopravu, odměna za 100% docházku, karta multisport zdarma, vstup do bazénu zdarma pro celou rodinu
  • můžete získat/obnovit si řidičský průkaz VZV
  • práci ve směnném provozu (příplatky nad rámec zákona)
  • příjemné pracovní prostředí
  • další zaměstnanecké výhody, příplatky a odměny

Contact

mr Peter Kohut, Human Resources

Petrovice 8

25751 Bystrice

+42 0702251305

Directions