ALPLAindustrial Hungary Kft.

Fertőszentmiklós / Győr-Moson-Sopron / Maďarsko / Údržba / Práce na plný úvazek

SZERSZÁMCSERÉLŐ

A FELADATOK AMIK RÁD VÁRNAK

  • Emelődaru kezelése és használata
  • Műanyag fröccsöntő gépeken szerszámok fel és leszerelése
  • Információ-átadás a gépbeállítóknak a termelésindításról
  • Szerszámok üzemen belüli belső mozgatása
  • Alapvető fémipari feladatok

A TAPASZTALAT AMIVEL NÁLUNK, A CSAPATBAN SIKERES LEHETSZ

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Műszaki jellegű szakmunkás végzettség,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Műanyagipari ismeretek megléte előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Darukezelői jogosítvány megléte előnyt jelent

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Darukezelői jogosítvány megszerzéséhez vállalati támogatás
  • Munkába járási költség támogatás
  • SZÉP-kártya juttatás
  • Kulturált, tiszta munkakörnyezet

Kontakt

ms Zsuzsanna Varga-Móritz, Human Resources

Soproni utca 49

9444 Fertőszentmiklós

+36 30 456 0212

Directions