ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft.

Tatabánya / Komárom-Esztergom / Hongrie / Logistique / Temps plein

Targoncavezető

A FELADATOK AMIK RÁD VÁRNAK

  • Beérkező áruk fogadása, raktározása és szállítása
  • Késztermékek előkészítése kiszállításhoz
  • A készáruk nyilvántartása és tárolása a raktárban
  • Sérülések ellenőrzése, minőségi és mennyiségi teljesítményszabályok betartása
  • Hibás termékek kezelése és rögzítése - a kézhezvételtől a tárolásig - a gyártásban
  • Biztonságos munkakörnyezet biztosítása a balesetek elkerülése érdekében
  • Felelős a tisztaságért a saját területén

A TAPASZTALAT AMIVEL NÁLUNK, A CSAPATBAN SIKERES LEHETSZ

  • 8 általános iskolai végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett 3 éves gyakorlat
  • 3324-es targoncakezelői bizonyítvány, előny a 3312 és/ vagy 3314-es bizonyítvány megléte
  • 6+2-es (8 órás) munkarend vállalása

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK

  • Családias légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Contact

ms Henrietta Sarai, Human Resources

Búzavirág utca 8.

2800 Tatabánya

+36 (30) 991 4248

Coordonnées