ALPLAindustrial Hungary Kft.

Fertőszentmiklós / Győr-Moson-Sopron / Magyarország / Karbantartás / Teljes munkaidõ

Automatizálási/Mechatronikai technikus/junior mérnök

A FELADATOK AMIK RÁD VÁRNAK

  • Feladataidat rugalmasan tudásodhoz és tapasztalatodhoz alakítjuk. Mindent megtanítunk, ami nálunk szükséges. Támogatunk, hogy elérd azt a tapasztalatot, mely a későbbi munkavégzésedhez szükséges lesz. Betanulási tervet készítünk, melynek mérföldköveit közösen határozzuk meg.
  • Légy merész, nyitott az új dolgokra, ismeretekre, vállald a tanulást.
  • Feladataid lehetnek:
    • Automatizált rendszer helyszíni támogatása
    • Karbantartási munkák tervezése, irányítása
    • Aktív részvétel váratlan meghibásodás elhárításában

A TAPASZTALAT AMIVEL NÁLUNK, A CSAPATBAN SIKERES LEHETSZ

  • Műszaki szemlélet, jó kézügyesség, kreativitás, analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség, tanulási készség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Középfokú/felsőfokú elektronikai, mechatronikai vagy gépipari szakirányú végzettség
  • Műanyagipari területen szerzett automatizálási tapasztalat
  • Karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Elektronikai, mechanikai, pneumatikai, automatizálási ismeretek

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK

  • Pályakezdők, kevés tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka.
  • Szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek (munkahelyi, külföldi képzések)
  • Fiatalos és innovatív, multinacionális csapat
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség és fejlődési lehetőség

Kapcsolat

ms Zsuzsanna Varga-Móritz, Human Resources

Soproni utca 49

9444 Fertőszentmiklós

+36 30 456 0212

Megközelítés