ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft.

Tatabánya / Komárom-Esztergom / Magyarország / Gyártás / Teljes munkaidõ

Fröccsöntő gépbeállító

A FELADATOK AMIK RÁD VÁRNAK

  • Gépek műszaki állapotának ellenőrzése és észrevételek bejegyzése a hibabejelentőbe
  • Termékváltások elvégzése
  • Gyártásközi dokumentációk kitöltése
  • Mérések és ellenőrzések előírás szerinti elvégzése
  • Termékspecifikációk szerinti termékek gyártása

A TAPASZTALAT AMIVEL NÁLUNK, A CSAPATBAN SIKERES LEHETSZ

  • Műszaki végzettség
  • 3-5 éves tapasztalat műanyag fröccsöntés területén
  • Műanyag fröccsöntő gépek ismerete
  • 3 műszakos munkarend (napi 8 óra) vállalása
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Precizitás, pontosság
  • Kezdeményezőkészség
  • Rugalmasság és terhelhetőség

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK

  • Nemzetközi munkakörnyezetet egy 100%-ban családi tulajdonú vállalatnál
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzést
  • Kihívásokkal teli, változatos munkafeladatokat
  • Szakmai támogatást, továbbképzéseket
  • Nettó 37.500 Ft cafeteria / hó
  • Havi termelési bónusz

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk!

Kapcsolat

ms Henrietta Sarai, Human Resources

Búzavirág utca 8.

2800 Tatabánya

+36 (30) 991 4248

Megközelítés