ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Ostrow Mazowiecka / Polska / Konserwacja / Praca tymczasowa

Asystent/ka Działu Technicznego

Zakres obowiązków

  • wprowadzanie do systemu materiałów, części zamiennych itp.,
  • prowadzenie rejestrów części zamiennych,
  • uczestnictwo w inwentaryzacji,
  • wsparcie dla Dyrektora i Kierownika Działu Utrzymania Ruchu.

Wymagania

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole i zorientowanie na usługi,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • wykształcenie min. średnie, techniczne.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Kontakt

ms Natalia Tylicka, Human Resources

ul. Lubiejewska 63

07-300 Ostrow Mazowiecka

+48 53 8894 106

Wskazówki