ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Ostrow Mazowiecka / Masovian / Polska / Dział Personalny / Pełny etat

Koordynator Dualnego Kształcenia - Trener

Zakres obowiązków

prowadzenie i rozwój programu Dualnego Kształcenia, w tym:

  • prowadzenie szkoleń teoretycznych i praktycznych dla Praktykantów / Uczniów z zakresu mechatroniki / automatyki,
  • opracowanie materiałów szkoleniowych dla szkoleń teoretycznych i praktycznych,
  • planowanie i opracowanie procedur pracy i harmonogramów dla Praktykantów,
  • koordynowanie i wspieranie pracy innych trenerów wytypowanych spośród Pracowników Działu Utrzymania Ruchu,
  • współpraca z interesariuszami projektu tj. rodzicami, szkołami, organami państwowymi, instytucjami oświatowymi i innymi firmami uczestniczącymi w projekcie,
  • działania marketingowe promujące projekt wśród Uczniów szkół podstawowych,
  • budżetowanie, planowanie inwestycji i kontrola kosztów programu,
  • wspieranie ścieżek kariery Praktykantów.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – mechatronika / automatyka,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego,
  • znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • chęć do współpracy z Praktykantami / Uczniami,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Kontakt

ms Malgorzata Knapik, Human Resources

ul. Przemyslowa 2

05-100 Nowy Dwor Mazowiecki

+48 22 7134921

Wskazówki