ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Radomsko / Polska / Logistyka / Pełny etat

Asystent/ka ds. zamówień

Zakres obowiązków

  • tworzenie zleceń załadunkowych w dedykowanym systemie firmowym,
  • tworzenie artykułów w dedykowanym systemie firmowym,
  • zlecanie oraz koordynacja wysyłek materiałów testowych,
  • inne zadania wspierające pracę działu.

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność obsługi systemów komputerowych,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Kontakt

mr Igor Sikorski, Human Resources

ul. Przemyslowa 2

05-100 Nowy Dwor Mazowiecki

+48 227 134 943

Wskazówki