ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Radomsko / Polska / Produkcja i wytwórstwo / Pełny etat

Mechanik Przebudowy Maszyn

Zakres obowiązków

  • Przezbrajanie maszyn
  • Ustawianie pracy podzespołów linii produkcyjnej (maszyna, taśmy, pakowaczki itp.)
  • Uruchamianie maszyn do produkcji
  • Nadzór i konserwacja form oraz wyposażenia przebudowy

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • uprawnienia na suwnice – warunek konieczny
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • mile widziane uprawnienia na wózki podnośnikowe

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

Kontakt

ms Marta Borowa, Human Resources

ul. Lubiejewska 63

07-300 Ostrow Mazowiecka

+48 297 531 230

Wskazówki