ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Radomsko / Polska / Produkcja i wytwórstwo / Pełny etat

Pakowacz

Zakres obowiązków

·       obsługa pakowaczki – pakowanie wyrobów zgodnie z instrukcją,

·       transport zapakowanych wyrobów w wyznaczone miejsce,

·       właściwe oznaczanie opakowań,

·       pilnowanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

·       wykształcenie minimum średnie lub zawodowe,

·       mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·       zdolności manualne,

·       komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

·       odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności i zadań,

·       gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw. „cztero-brygadówka”,

·       Uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Oferujemy

·       stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,

·       możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego,

·       możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Kontakt

mr Igor Sikorski, Human Resources

ul. Przemyslowa 2

05-100 Nowy Dwor Mazowiecki

Wskazówki