ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Ostrow Mazowiecka / Masovian / Polska / Rozwój sprzedaży i działalności / Pełny etat

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Zakres obowiązków

  • Poznanie strategii sprzedaży, funkcjonujących procesów, technologii produkcji oraz narzędzi pracy
  • Utrzymywanie kontaktu z Klientami ALPLA
  • Koordynowanie umów, ustalanie wymagań jakościowych
  • Bieżąca współpraca z Sales Managerami i innymi działami firmy, w tym z obszarem produkcyjnym
  • Udział w rozwoju nowych produktów i projektach optymalizacyjnych
  • Wsparcie projektu ALPLA w zakresie zrównoważonego rozwoju opartego na "4R" – Refuse, Reduce, Reuse, Recycle

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunkowe jak ekonomia, zarządzanie czy studia inżynierskie)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i proaktywna postawa
  • Ambicja w działaniu, energia i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Zarządzanie czasem i organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Multisport
  • dofinansowania świąteczne 2 razy w roku,
  • karty podarunkowe dla dzieci pracowników,
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • nagrody jubileuszowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Kontakt

Daria Jędrysek-Gwizdoń, Human Resources

ul. Lesnianka 69

34-300 Żywiec

Wskazówki