ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Ostrow Mazowiecka / Masovian / Polska / Produkcja i wytwórstwo / Pełny etat

Pracownik gospodarki materiałowej

Zakres obowiązków

  • obsługa podległych maszyn i urządzeń pomocniczych,
  • zapewnianie odpowiedniej wydajności i efektywności podległych maszyn,
  • przewidywanie i zapobieganie przestojom podległych maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji przychodu i rozchodu materiałów w tym materiałów przed oraz po regranulacji,
  • zgłaszanie awarii/usterek maszyn i urządzeń do Działu Technicznego,
  • utrzymanie porządku i stosowanie się do harmonogramu sprzątania w miejscu pracy.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym- „czterobrygadówka”,
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Kontakt

ms Natalia Tylicka, Human Resources

ul. Lubiejewska 63

07-300 Ostrow Mazowiecka

+48 53 8894 106

Wskazówki