ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Radomsko / Łódzkie / Polska / Logistyka / Pełny etat

Kierownik Działu Logistyki i Magazynu

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie Działem Logistyki i Magazynu
  • Zarządzanie i optymalizacja procesów logistycznych
  • Zarządzanie magazynami wyrobów gotowych i surowców
  • Zarządzanie i organizacja transportu
  • Nadzór nad podległym zespołem
  • Nadzór nad infrastrukturą magazynów
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem towarów i dokumentacji magazynowej
  • Prowadzenie inwentaryzacji oraz odpowiedzialność za poprawne jej rozliczanie
  • Zapewnienie sprawnej współpracy z działami produkcyjnymi
  • Wdrażanie uprawnień oraz optymalizacji procesów magazynowania
  • Zarządzanie urządzeniami do transportu wewnętrznego
  • Reprezentowanie firmy w czasie audytów zewnętrznych
  • Nadzór nad osiąganiem celów jakościowych i procesowych dla swojego działu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu Działami Logistyki / Magazynu
  • Znajomość obsługi komputera – MS Office
  • Dobra znajomość procesów logistycznych w zakresie magazynowania towarów oraz transportu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wytrwałość, dążenie do realizacji określonych celów
  • Dyspozycyjność, rzetelność.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Kontakt

ms Daria Jedrysek-Gwizdoń, Human Resources

ul. Lesnianka 69

34-300 Żywiec

Wskazówki