ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Żywiec / Śląskie / Polska / Rozwój sprzedaży i działalności / Pełny etat

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Zakres obowiązków

  • poznanie strategii sprzedaży, funkcjonujących procesów, technologii produkcji oraz narzędzi pracy
  • urzymywanie kontaktu z Klientami
  • koordynowanie umów oraz ustalanie wymagań jakościowych
  • bieżąca współpraca z Sales Managerami i innymi działami firmy w tym z obszarem produkcyjnym
  • udział w rozwoju nowych produktów i projektach optymalizacyjnych
  • wsparcie projektu ALPLA w zakresie zrównoważonego rozwoju opartego na "4Rs" – Reduce, Reuse, Recycle, Replace.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunkowe jak ekonomia, zarządzanie czy studia inżynierskie)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • gotowość do podróży służbowych
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i proaktywna postawa
  • ambicja w działaniu, energia i wytrwałość w dążeniu do celu
  • zarządzanie czasem i organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Multisport
  • dofinansowania świąteczne 2 razy w roku,
  • karty podarunkowe dla dzieci pracowników,
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • nagrody jubileuszowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Kontakt

Daria Jędrysek-Gwizdoń, Human Resources

ul. Lesnianka 69

34-300 Żywiec

Wskazówki