ALPLA PACKAGING ROMANIA S.A.

Bucharest / District 4, Bucharest / Rumunia / Konserwacja / Pełny etat

Tehnician intretinere (pentru matrite de suflare / extrudare)

Care vor fi responsabilitatile Dvs?

  • Este responsabil de mentinerea si optimizarea matritelor la timp, in conformitate cu reglementarile de calitate si siguranta.
  • Principalul obiectiv al acestui post vacant este sa efectueze lucrarile de intretinere standard asupra matritelor.
  • Lucreaza cu maşina de sablare, maşina de rectificat suprafeţe plane, polizorul cu bandă și maşina de perforat verticală.

Ce va face potrivit pentru rol?

  • Studii medii finalizate de profil tehnic.
  • Cunostinte de utilizare a aparatelor de masura (subler, micrometru, ceas comparator).
  • Experienta anterioara intr-un departament de mentenanta prezinta un avantaj.
  • Competențe de bază de operare calculator.
  • Permis pod rulant, prezinta un avantaj.
  • Disponibilitate program de lucru – 08:30-16:30
  • Punctualitate, atent(a) la detalii.
  • Motivat(a) sa invete lucruri noi.
  • Cunostinte de baza de limba engleza.

Ce veti gasi daca veti lucra la noi?

Pregatire la locurl de munca, training-uri specifice suport

Training individual si suport profesional.

Gama larga de responsabilitati, proiecte si provocari.

Un mediu de lucru placut.

Decontam transportul

Oferim tichete de masa in valoare de 40 de lei / zi lucratoare.

Pachet salarial atractiv in functie de experienta.

Abonament lunar servicii medicale.

Bonus lunar in functie de performanta.

Kontakt

ms Anca Leordean, Human Resources

Drumul Dealu Bradului nr. 211-249

042158 Bucharest

+40 312 298 133

Wskazówki