ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Ostrow Mazowiecka / Masovian / 波兰 / 生产与制造 / 全职

Operator(ka) maszyn

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych i urządzeń pomocniczych
  • wykonywanie drobnych bieżących naprawę zapewniających ciągłość produkcji
  • konserwacja maszyn i urządzeń
  • przestrzeganie zasad BHP
  • pomoc w okresowych przeglądach maszyn

Wymagania

  • obsługa komputera
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastęsptwo na 5 miesięcy, z możliwością kontynuacji współpracy
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego
  • dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • karty podarunkowe dla dzieci pracowników

联系方式

ms Monika Korduszewska, Human Resources

ul. Lubiejewska 63

07-300 Ostrow Mazowiecka

+48 506 692 071

方向