ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Ostrow Mazowiecka / Polska / Dział zakupów / Pełny etat

Specjalista ds. zaopatrzenia i zakupów

Zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa w zakresie działań związanych z zaopatrzeniem i magazynowaniem materiałów do produkcji zgodnie z procedurami Zakładu,
  • analiza kosztów magazynowych oraz zapewnienie optymalnych zasobów w zależności od wielkości produkcji i sprzedaży,
  • opracowywanie okresowych i bieżących potrzeb na surowce i materiały produkcyjne,
  • bieżąca analiza planu produkcji i optymalizacja dostaw realizacji surowców i materiałów opakowaniowych,
  • współpraca z urzędami celnymi w zakresie dotyczącym dostaw importowych,
  • budowanie i utrzymanie roboczych relacji handlowych z dostawcami surowców i materiałów produkcyjnych,
  • merytoryczne i rachunkowe sprawdzanie poprawności faktur zakupowych (krajowych i zagranicznych),
  • zakupy i zaopatrzenie w materiały bieżące takie jak: środki BHP, środki czystości, odzież robocza inne
  • drobne zakupy wynikające z potrzeb organizacji.

Wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zaopatrzeniem/ zamówieniami/obsługą kontraktów,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
  • umiejętności negocjacyjne i budowania relacji z dostawcami,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach o zasięgu ogólnokrajowym,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Kontakt

ms Natalia Tylicka, Human Resources

ul. Lubiejewska 63

07-300 Ostrow Mazowiecka

+48 53 8894 106

Wskazówki