ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.

Nowy Dwor Mazowiecki / Mazowieckie / Poland / Maintenance / Full time

Mechanik

Zakres obowiązków

  • nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami na terenie zakładu,
  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii
  • diagnozowanie problemów technicznych i procesowych, analiza przyczyn oraz wdrażanie działań zapobiegawczych
  • inicjowanie i wdrażanie projektów innowacyjnych usprawniających pracę maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie bieżących i okresowych napraw maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń
  • prowadzenie, weryfikacja i aktualizacja niezbędnej dokumentacji technicznej, w tym ewidencja części
  • udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych i produktów

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie techniczne
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • uprawnienia SEP grupa 1 w zakresie eksploatacji
  • mile widziane uprawnienia UDT na suwnice
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, karta Multisport, karty przedpłacone dla dzieci na święta, nagrody jubileuszowe, spotkania firmowe, kawa/herbata),
  • program poleceń pracowniczych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Contact

ms Magdalena Dyka, Human Resources

ul. Przemyslowa 2

05-100 Nowy Dwor Mazowiecki

Directions